Kontakt
Bosnian Arabic English German Italian Russian Turkish

Kontakt

Slika kontakta
Adresa:
25 Novembar bb,

Gradačac
76250
BiH
El. pošta:
Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli.
Telefon:
+387 35 817 344
Faks:
+387 35 816 021

Emir Huskić, Direktor

Emir Huskić, Direktor

Mail: emir.h@solidwood.ba

Telefon: +387 (0) 35 817-344

Direct: +387 (0) 35 817-128

Telefax: +387 (0) 35 816-021

Amir Osmičić, Nabava, prodaja i marketing

Amir Osmičić, Nabava, prodaja i marketing

Mail: amir.o@solidwood.ba

Telefon: +387 (0) 35 817-344

Mobitel +387 62 625 723

Direct: +387 (0) 35 817-128

Telefax: +387 (0) 35 816-021

Edvin Turbić, Kvalitet

Edvin Turbić, Kvalitet

Mail: edvin.t@solidwood.ba

Telefon: +387 (0) 35 817-344

Direct: +387 (0) 35 817-128

Telefax: +387 (0) 35 816-021

Alen Mehinović, Tehnologija

Alen Mehinović, Tehnologija

Mail: alen.@solidwood.ba

Hazim Huskić, Opšti i pravni poslovi

Hazim Huskić, Opšti i pravni poslovi

Mail: hazim.h@solidwood.ba

Eldar Palata, Finansije i računovodstvo

Eldar Palata, Finansije i računovodstvo

Mail: eldar.p@solidwood.ba